Игорь Артюшенко — об увольнении Александра Шацкого, подорвавшего доверие “майдановцев”

70

Народный депутат, глава Запорожской территориальной организации партии «Солидарность» – Блок Петра Порошенко» Игорь Артюшенко написал, как Александр Шацкий не только уничтожил свою репутацию, но и подорвал доверие майдановцев.

Сьогодні стало відомо, що Генпрокуратура готує наказ про звільнення очільника прокуратури Запорізької області Олександра Шацького.
Не секрет, що “майданівський” прокурор своєю бездіяльністю або, навпаки, “неоднозначною діяльністю” зміг не тільки знищити власну репутацію, але і підірвати довіру в цілому тих людей, які близько трьох років тому вийшли на Майдан в Запоріжжі – віру в справедливість, невідворотність покарання за злочини та право на гідне життя.
Бачивши бездіяльність Шацького, я від початку своєї депутатської каденції неодноразово і систематично звертався до керівництва ГПУ, наводячи факти його невідповідності займаній посаді.
Нехтуючи своїми обов’язками та публічними обіцянками довести до кінця розслідування розгону Майдану в Запоріжжі, діяльності одіозного екс-мера Сіна, який став уособленням корупції в органах влади, злочинів “смотрящего” Анісімова та його команди, Шацький заслужив на свою відставку.
А той факт, що одним із приводів звільнення прокурора області стала підозра представників СБУ у “зливі” секретної інформації, тільки підтверджує, м’яко кажучи, сумнівну репутацію цього чиновника.
Нарешті почули і це справді дає надію.
Сподіваюсь, найближчими днями буде представлений новий облпрокурор і він зможе продемонструвати свою ефективність, оперативно виправивши помилки свого попередника: знову відкриє незаконно закриті попередником кримінальні справи щодо корупції в органах місцевої влади; в пограбунку КП міста та області; наведе порядок в роботі прокуратури, вигнавши геть хабарників в погонах і оновивши професійний склад, що все заразом дасть головне – поверне довіру людей до правоохоронних органів.
І все це він зробить професійною системною роботою , а не огульними популістичними заявами в стилі попередника.
Я зі свого боку гарантую готовність сприяти у реформуванні органів прокуратури та у доведенні до логічного завершення резонансних справ, що досі залишаються болючою раною для мешканців Запорізької області.
Разом переможемо, як зовнішнього ворога, так і внутрішнього!

Читайте в Facebook…

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...