Віталій Горбенко – про те, як настоятелька жіночого монастиря Луку обхитрила

682
Запорізький журналіст Віталій Горбенко розказав про таємні справи Запорізької єпархії УПЦ МП та розкрив справжні обличчя “служителів Божих”. 

На своїй сторінці в Facebook, журналіст поділився досить цікавою інформацією. За його словами, ніякої єдності та любові, про які так голосно заявляє митрополит Лука, в Запорізькій єпархії УПЦ МП – немає. Останній випадок є справжнім тому підтвердженням. Віталій Горбенко зазначає, що вчора, 3 грудня, Лукою була скликана термінова нарада, під час якої офіційно було звільнено з посади настоятельку Свято-Миколаївського жіночого монастиря ігуменю Клеопатру.

Причина, на яку вказує журналіст, дуже проста – жадібність. Горбенко повідомляє, що ігуменія несхотіла віддавати митрополиту надто великий відсоток від доходів монастиря, а Луку така ситуація не влаштувала. Крім того, настоятелька Клеопатра наостанок вивезла з монастиря всі грошові кошти та дуже цінне церковне майно, у тому числі, яке не належить єпархії.

Варто відмітите те, що на даний час священиків майже неможливо притягнути до відповідальності за втрату церковних реліквій, оскільки більшість з них не числиться на єпархіальних балансах.

«Бізнесмени в рясах»Митрополит Запорізький та Мелітопольський УПЦ (МП) Лука постійно робить заяви про єдність та любов…

Опубліковано Виталієм Горбенком Вівторок, 4 грудня 2018 р.

Читайте також: Єпископ Фотій вважає, що митрополит Лука хоче розхитати релігійну ситуацію не лише в Запорізькій області, а й в усій Україні