Фото дня: мешканці Запорізької області вшанували пам’ять героїв-авіаторів

141
Фото - zoda.gov.ua

До четвертої річниці загибелі військово-транспортного літака ІЛ-76 у небі над Луганськом, вчора, 14 червня, у м. Мелітополь Запорізької області, згадували про подвиг українських  авіаторів. До меморіалу на території військової частини А 3840 прийшли рідні та близькі, бойові товариші, волонтери, представники обласної та місцевої влади. Про подвиг льотчиків згадав командир бригади Дмитро Мимриков, який тієї ночі вів перший «борт».

Літак збили о 00:51 14 червня 2014 року російсько-терористичні бандформування при заході на посадку в Луганський аеропорт, який контролювали наші війська. На борту перебували 40 десантників та дев’ять  членів екіпажу. Серед загиблих – десятеро запоріжців:  командир екіпажу підполковник Олександр Білий, гвардії майор Михайло Д’яков, гвардії капітани Ігор Скочков та Сергій Телегін, гвардії старші лейтенанти Володимир Буркавцов та Олег Павленко, старший лейтенант Олександр Козолій, гвардії прапорщики Олександр Ковалик і Віктор Ментус, солдат 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Павло Левчук.

– Луганський аеропорт було повністю блоковано терористами. Його захисників підтримували лише з повітря, доставляючи підкріплення, зброю, продукти, рятуючи поранених. Ми з честю виконали всі поставлені бойові завдання і продовжуємо допомагати воїнам на передовій. Майже всіх терористів, які збивали літак – вже знищено. Поки не покарано лише колишнього очільника т.зв «ЛНР» Плотницького та його кремлівських господарів, – зазначив командир бригади Дмитро Мимриков.

Загиблих вшанували хвилиною мовчання, покладанням квітів та урочистим польотом над меморіалом на малій висоті двох військових літаків, повідомляє прес-служба ЗОДА.

Фото – zoda.gov.ua

загрузка...