Костянтин Бриль зробив заяву з приводу “євроблях”

2795
Фото - Костянтин Бриль. Джерело : ЗОДА
Голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Іванович Бриль повідомив про те, що найближчим часом буде проведено засідання Ради оборони області. Під час переговорів будуть прийняті відповідні положення, щодо контролю водіїв, які керують транспортними засобами на євро-номерах, а також  прописано порядок дій правоохоронців.

Костянтин Іванович наголошує, що питання безвідповідальності водіїв на “євробляхах” гостро стоїть в Запоріжжі й по всій Україні. У випадку, коли сталася ДТП або порушення ПДД, знайти винного та ідентифікувати особу, яка була за кермом автомобіля на євро-номерах – майже неможливо. Більшість автомобілів на іноземних номерах зарєєстровані на одну людину, а фактично власником виявляється інша особа, тому встановити хто саме був за кермом авто дуже важко. У випадку з ДТП, для встановлення особистості водія, можна провести ряд експертиз. Проте це займає багато часу, а за цей період винуватець може “замісти сліди”.

“Інші приклади по Україні показують, що через безвідповідальність водіїв «євроблях», ми втрачаємо людей більше ніж на війні. Тож нині вкрай необхідно ідентифікувати всіх водіїв, що керують транспортними засобами на євро-номерах. І вони мають пройти відповідну реєстрацію на місцевому рівні, аби за відповідною базою даних їх могли перевіряти та ідентифікувати представники Нацполіції”, – акцентував Костянтин Бриль.

   
Фото - facebook.com

Голова Запорізької обласної державної адміністрації повідомив про обговорення цього важливого питання з представниками правоохоронних органів та органів виконавчої влади Запорізького регіону. Найближчим часом будуть вжиті всі необхідні заходи, щодо покращення ситуації в Запорізькій області.

“Під час спільної наради при прокурорі Запорізької області, начальниках ГУ Національної поліції та УСБУ в Запорізькій області, в.о. начальника ГУ ДФС у Запорізькій області обговорили стан протидії злочинам проти безпеки дорожнього руху, експлуатації транспорту, додержання вимог законодавства, щодо убезпечення дорожнього руху у тому числі при використанні коштів на утримання дорожнього покриття представництва інтересів держави в цій сфері.

Загалом же, під час наради було прийнято рішення найближчим часом провести засідання Ради оборони області, де буде прийнято відповідні положення і прописано порядок дій правоохоронців. Хочу підкреслити, що рішення Ради оборони області є обов’язковим для виконання на всій території регіону!”, – прокоментував Голова ЗОДА.

За останні 2 тижні в Запоріжжі сталося більше 10 ДТП, 5 з них – смертельні. У двох випадках винуватцями аварій стали водії на “євробляхах”. Нагадаємо, як раніше повідомляв Форпост, 2 червня, на Набережній автомагістралі сталася смертельна ДТП, яка сколихнулала все місто. Приблизно о 19:00 водій BMW на іноземних номерах, на величезній швидкості вилетів на узбіччя, де збив жінку з дитиною, а потім перекинувся. Гальмівний шлях, судячи по слідах на асфальті, склав більше сотні метрів. Від отриманих травм 4-річна дівчинка загинула на місці події, маму дитини медикам також не вдалося врятувати.

Жертвами трагедії стали головний спеціаліст відділу управління персоналом апарату облдержадміністрації Пестова Тетяна Юріївна та її дочка Марія. За наявною інформацією, водій BMW влаштував гонки по магістралі. Затримати та ідентифікувати громадянина, який був за кермом автомобіля, вдалося завдяки свідченням свідків, адже в машині знаходилося трое чоловіків і кожен відмовлявся давати свідчення.

Читайте також: Утро в Запорожье началось с ДТП с маршруткой (ФОТО)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...