Президент України показав у фотопідбірці чим жив весь 2018 рік

192
На сайті адміністрації Президента з’явилася фотопідбірка Президента за 2018 рік.

Вона ще раз покликана  пригадати українцям чим займався Глава держави протягом минулого року, які важливі та навіть доленосні зустрічі він провів.

До альбому увійшло 44 світлини. У переважній більшості вони присвячені зустрічам з українськими воїнами, представниками церкви, багато світлин з дітьми та фоторепортажі із закордонних відряджень.

Президент неодноразово наголошував, що його дружина Марина Порошенко є для нього великою підтримкою і натхненням, тож своє президентство він поділяє із супутницею життя. На багатьох світлинах перша ладі супроводжує свого чоловіка у закордонних та внутрішньоукраїнських поїздках. На деяких показані її особисті відрядження. Є також кілька дуже романтичних і душевних світлин, на них президентське подружжя демонструє справжні сімейні почуття та цінності.

Також, до історії увійшла і зустріч з запорізьким спортсменом Євгеном Олексієнком. Селфі зроблене під час візиту президента до лагеря Національної збірної ветеранів, де спортсмени готувалися до “Ігор нескорених”.

загрузка...