Запоріжцям знищують місце відпочинку – фото

1164
Задля будівництва ТЦ Володимира Кальцева почалося масове знищення зелених насаджень у сквері ім. Пушкіна. 

Як раніше повідомляв “Forpost”, у Запоріжжі, в найближчі три роки планується реалізація проекту «Сучасний центр міста». В ролі ініціатора виступає компанія «Александр», одним із засновників якої є Володимир Кальцев. Комплекс загальною площею 102 тис м. кв., буде знаходитися між ТРЦ «Україна» та цирком.

На даний момент, в центрі Запоріжжя на очах у городян знищують сквер  ім. Пушкіна. Громадськість обурена руйнуванням місця відпочинку для запоріжців та просить мера відреагувати на цю ситуацію. Окрім того, такі дії руйнують і до того погане екологічне положення міста.

Нагадаємо, що в минулому році по Запоріжжю висаджували тополі, від яких в період їх цвітіння страждало пів міста. Це все було задля того, аби перекривати викиди токсинів запорізьких заводів у повітря. А зараз, поки міська влада “ламає голову” куди малювати парки в майбутній генплан, для того, аби врегулювати тяжку екологічну ситуацію, великі дерева, “легені міста” безпощадно вирубують.

В ході обговорення цієї ситуації в соцмережі “Фейсбук”, городяни також повідомили,  що ще 2 райони Запоріжжя страждають від вирубу дерев.

Читайте також: Запорожцам показали кадры редкого природного явления — фото

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...