Апеляційний суд Запоріжжя виніс ще одне рішення у справі “екс-смотрящего” Анісімова

557
Фото - Євген Анісімов. Джерело: Євген Черняк
Євген Анісімов залишиться під арештом ще на 60 діб без визначення суми застави.

У вівторок, 19 січня, Запорізький апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу у справі “екс-смотрящего” Запоріжжя, за часів правління Януковича, Євгена Анісімова. Про це інформує прес-служба суду.

За підсумком суд вирішив залишити апеляційну скаргу адвоката без задоволення. Строк тримання під вартою Анісімову продовжили ще на 60 діб без визначення суми застави.

За результатами апеляційного розгляду колегія суддів постановила ухвалу, якою залишила апеляційну скаргу адвоката Надолинського Р.Ф. без задоволення, а ухвалу слідчого судді Заводського районного суду м. Запоріжжя від 30 грудня 2020 року – без змін, – вказано у повідомленні на порталі суду. 

Нагадаємо, кримінального авторитера затримали 16 лютого 2020 року після шести років розшуку в ТРЦ “Атмосфера” у Києві. Анісімова підозрюють у створенні злочинної організації, яка займалася вимаганням коштів у підприємців та прикритті її діяльності. Також він підозрюється у незаконному зберіганні та переробці зброї, організації кримінальних «сходок» та координації діяльності злочинних груп. У 2017 році “екс-смотрящему” висунули звинувачення в розтраті бюджетних коштів комунальних підприємств Запоріжжя. Загалом чоловіку інкримінують вчинення злочинів, передбачених шістьма статтями КК України.

Заступник керівника МВС Антон Геращенко повідомляв, що переховувався кримінальний авторитет в арендованому будинку в Конча-Заспі.

Читайте також: Студенти Запорізької політехніки їдуть на «Лігу сміху» до Росії: деталі

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...