Біля Запорізької дитячої поліклініки мешканці влаштували величезне сміттєзвалище – фото

1003
Будинок по вул. Культурна 125. Фото - "Forpost"
Будинок по вулиці Культурна 125 в Космічному мікрорайоні знаходиться в зруйнованому стані. Купа склянок, пляшки від доместосу, пакети, лотки, памперси – усе це знаходиться поруч біля медичного закладу. 

Як передає наш кореспондент з місця події, в цьому районі знаходяться 2 дитячі поліклініки, які відвідують діти з “Космосу” і “Пісків”. Через те, що в Південному мікрорайоні поліклініка закрита на ремонт, дітлахи змушені їздити на “Космос”. Однак, великою проблемою є те, що праворуч від Амбулаторії №8 та №9 знаходиться сміттєзвалище.

По фото видно, що споруда постраждала від пожежі, а господарів у будинку немає. Очевидно, мешканці вирішили скористатися такою нагодою і зносять туди різні побутові відходи. Купа склянок, пляшки від доместосу, пакети, лотки, памперси – усе це викудують поруч біля медичного закладу і кількість відходів зростає з кожним днем.

На даний момент,ця  проблема ще не стоїть гостро для запоріжців, адже за вікном холодна погода і не чутно запаху сморозу. Проте, територію вже окупували безхадченки для притулку, а також ворони та собаки, що розтягують сміття по вулиці. Уявіть, що буде, коли почнеться тепло? Через два місяці, тут буде величезний сморід, купа мух та хробаків, а діти ходять туди на щеплення!

Фото – “Forpost”

Читайте також: «Легені» Запоріжжя активно вирубують — фото

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...