“Легені” Запоріжжя активно вирубують – фото

478
Міський парк "Дубовий Гай". Фото - facebook.com
Черговий випадок вирубу дерев зафіксував запорізький активіст, голова ГО «ЕКО ЦЕНТР» Павло Панасенко в парку “Добовий Гай”. 

Останнім часом ні журналісти, ні активісти не встигають слідкувати за проблемою знищення дерев та зелених насаджень у місті. Під підкриттям того, що дерева стрижуть, їх нещадно вирубують, залишаючи самі пеньки. Черговий випадок зафіксував 21 лютого Павло Панасенко, заявляючи, що “Дубовку” пиляють на дрова.

День тому отримав сповіщення від городян, що в «Дубовом Гаю» дуже багато здорових дерев було знищено останніми днями. Сьогодні, після мітингу на захист парку біля цирку, поїхав особисто подивитись що коїться. Побачене шокувало! Парк «Дубовий Гай» справляє враження місця промислової заготівлі деревини! На фото можна побачити, що в більшості місць зрізи дуже свіжі, та зроблени в останні декілька днів. Коли намагався порахувати кількість знищених здорових дерев, то збився при рахунку вже за 70 дерев. Орієнтовна кількість знищених дерев перевищує 100 шт!, – повідомляє активіст.

Панасенко закликає небайдужих громадян стати учасниками «Руху захисту парків та зеленого довкілля міста Запоріжжя».

Нажаль, подібні випадки не є рідкістю у Запоріжжі. Незважаючі на тяжку екологічну ситуацію, великі дерева, «легені міста» безпощадно вирубують. Нещодавно ми писали, що задля будівництва ТЦ Володимира Кальцева почалося масове знищення зелених насаджень у сквері ім. Пушкіна. А на вулиці Глісерній невідові вирубуюють дерева у зв’язку з будівництвом мийки.

Читайте також: Злітно-посадкову смугу Запорізького аеропорту вкотре будуть лагодити за десятки мільйонів

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...