Чотири авіакомпанії тимчасово скасовують рейси в Запоріжжі – подробиці

182
1
Аеропорт Запоріжжя

Авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України”, LOT і Turkish Airlines скасовують всі свої рейси в аеропорт “Запоріжжя” з 2 вересня до 15 жовтня у зв’язку з ремонтом злітно-посадкової смуги.

Про це із посиланням на заяви авіаперевізників повідомляє ЦТС.

Зазначається, що пасажири скасованих рейсів повинні отримати відповідні повідомлення з правом перебронювання квитків на рейси з прибуттям в аеропорт Дніпра або іншого міста. У разі відмови від перебронювання пасажири отримають компенсацію вартості квитків.

“Інформуємо вас про те, що авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” скасовує рейси в/із Запоріжжя в зв’язку з закриттям аеропорту на період з 02.09.19 по 15.10.19. Пасажирам скасованих рейсів буде запропоновано змінити аеропорт вильоту/прибуття на Дніпро (або інший зручний для пасажира), або повернути вартість квитка”,відповіли в МАУ.

Такі ж рішення ухвалили в LOT і Turkish Airlines, що випливає з офіційного повідомлення туристичної компанії “Роза вітрів”. У авіакомпанії “Мотор Січ”, зі свого боку, раніше повідомили про наступні зміни в розкладі в зв’язку з закриттям на ремонт ЗПС аеропорту “Запоріжжя”:

– рейси Запоріжжя-Київ і Київ-Запоріжжя – скасовано,

– замість щоденних рейсів Запоріжжя-Мінськ і Мінськ-Запоріжжя виконуватимуться рейси Дніпро-Мінськ і Мінськ-Дніпро щосереди, щоп’ятниці та щонеділі;

– замість рейсів Запоріжжя-Бургас і Бургас-Запоріжжя виконуватимуться рейси Дніпро-Бургас і Бургас-Дніпро.

Зміни набувають чинності з 1 вересня і діятимуть до 15 жовтня включно. Пасажирів зазначених рейсів попросили звернутися в контакт-центр компанії.

Джерело: Економічна правда 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...