Для нас надзвичайно важливо продовжити євроінтеграцію – Порошенко після зустрічі з Туском

240

Президент Європейської ради Дональд Туск та Петро Порошенко провели зустріч та наголосили на важливості продовження євроінтеграційної політики України.

“Вдячний доброму другу України Дональду Туску за те, що він протягом останніх п’яти років докладав максимум зусиль заради нашої країни. Я з приємністю констатую, що чотири секторальні союзи — енергетичний, цифровий, шенгенський і митний — є основою нашого подальшого прогресу в європейській інтеграції”,сказав Порошенко.

“Дуже важливо, щоб під час Саміту Україна-ЄС було вирішено питання азовського пакету санкцій. Росія не виконала рішення Міжнародного арбітражу у Гамбурзі, не звільнила наших моряків та кораблі, і важливо, щоб зараз азовський пакет санкцій у випадку невиконання Росією цих вимог був обов’язково застосований. Я сподіваюся, що буде прийняте рішення про відновлення фінансування Донбасу і Азовського узбережжя. Також ми пропонували декілька проектів по Херсону і Маріуполю. Для нас є надзвичайно важливим, щоб ті напрацювання, які були зроблені, обов’язково були продовжені і прогрес у євроінтеграції зберігався”,додав політик.

Джерело: Прямий 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...