Ганьба і сором – по Запоріжжю літають поліетиленові пакети та сміття

331
Вулиці Комунарського району Запоріжжя потопають у смітті. Заручниками вкрай проблемної ситуації стали жителі будинків №36, №36А та ще декількох по вулиці Чумаченка. Про це “Forpost” повідомляють місцеві мешканці.

Люди просили міську владу та відповідні служби вивезти сміття, що накопичилося в сміттєвих баках за 4-5 днів (адже весь цей час його не вивозили). Після тривалих і наполегливих прохань, сьогодні, 28 січня, його нарешті вивезли, однак парадокс – сміття все одно лишилося.

Сміття забрали тільки з баків, а все що з них повипадало й рознеслося вітром за час неприбирання, лишилося “прикрашати” вулиці району. Тепер ці сміттєві пакети роздерли та рознесли ворони.

сміття

У результаті на вулицях сморід, сміття лежить прямо під ногами, а як підніметься вітер – все буде на головах запоріжців. Й поки міська влада відверто ігнорує ситуацію, пакети та сміття продовжують розлітатися районом. Зараз радіус забруднення становить вже близько 100 метрів від кожного смітника. В результаті бездіяльності, пакети вже опиняються на деревах.

26 січня в “Умвельт-Запоріжжя” – компанія, якій запоріжці платять гроші за вивіз сміття, виправдовулися тим, що їх машини не можуть дістатись районів міста через складні погодні умови, що їм завадило зараз зробити свою роботу якісно?

Шановні клієнти та мешканці міста!З 22 січня 2018р. протягом тижня через несприятливі погодні умови мав місце збій у гр…

Опубліковано Умвельт- Запорожье 26 січня 2018 р.

Крім того, ялинки, що стояли на смітниках, теж досі  ніхто не прибрав. А між тим, варто нагадати, що з 1 січня в країні почав діяти закон по сортування сміття, однак як мова може йти про європейську систему, якщо в Запоріжжі до досі не можуть просто очистити смітники та вулиці? Риторичне запитання – адресуємо меру міста, який замість того, щоб почути прохання запоріжців стосовно банальних повсякденних речей, розвішує по місту бул0борди з вихвалянням, як у місті все гарно….

“Forpost”

Матеріал в тему: Запорожье в ближайшее время может утонуть в мусоре