Запорізькі двори завалені сміттям – мерія мовчить

235
З першого дня випадання снігу, сміття в запорізьких дворах  не прибирають.

Протягом 4 діб мешканці виносять сміття до контейнерів, а класти його немає куди, все переповнено! Вирішують поставити біля баків, сподіваючись, що коли повертатимуться з роботи його вже не буде. А тут – дуля вам запоріжці, кожного дня окрема, протягом 4 діб.

Звернутися люди можуть хіба до засобів масової інформації, бо іншого способу звернути увагу, хоч когось, на проблему просто немає. Номери компанії “Умвельт” мовчать. Служба 15-80 скасовує вхідні дзвінки.

І тут згадується весела фраза веселого мера Запоріжжя: “Немає проблем з виконанням заявок горомадян, є проблема з  незадовільною роботою комунальних служб!”. Як показує досвід проблема є: з подачею і прийняттям заявок (трапляються випадки, навіть з фіксацією заявок громадян –  перевірено!), з їх виконанням, а також з роботою комунальних служб та приватних компаній, яким запоріжці платять власні кошти! Журналісти дуже хотіли взяти коментарі, вислухати пояснення і повідомити втішні новини запоріжцям, але нас ігнорують. Коли вивезуть сміття – не відомо. Тим часом читачі шлють фотографії переповнених баків з власних дворів.

З понеділка синоптики обіцяють потепління, тож варто готуватися до розмноження інфекцій в дворах будинків та до спалаху чергових хвороб…

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...