Ігор Артюшенко: «Окупантам потрібна українська вода для того, щоб нарощувати економічну та військову міць»

445

В ефірі телеканалу «Прямий» народний депутат України VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко прокоментував останні події в країні, зокрема, звільнення Романа Безсмертного, надання українського громадянства росіянам, тиск на телеканал «Прямий».

Цими днями було звільнено Романа Безсмертного з Тристоронньої контактної групи у Мінську:

«Розумні нам не потрібні, нам потрібні вірні» – я би так прокоментував. Роман Безсмертний – патріот, державний, він точно є професіоналом в дипломатії, державотворенні. Тобто місяць тому його призначили, тепер через фейсбук звільнили, такі часи… Він за цей час зробив кілька системних, державних, правильних заяв, ще одна його заява стосувалася української мови, коли він висловився на її підтримку, що йде в розріз з новою владою. І на мою думку, він поплатився за те, що мав власну думку, правильну та чітку. Але вони можливо хотіли, щоб Безсмертний кивав головою, а не робив правильні, розумні речі. Хочу висловитися з приводу надання українського громадянства росіянам одразу. Я вкрай критично ставлюся до подібного указу тому, що треба розрізняти дві речі: коли, справді росіяни чи білоруси з 2014 року захищали українську державу, були в АТО, проливали кров за Україну і звичайно ми маємо їм надати українське громадянство, як подяку від держави. Чи згадуючи людину, якій Зеленський надав українське громадянство, а на наступний день він бігав по капоту машини в якій перебував Петро Порошенко. Може за такі речі Зеленський дає подяку», – зазначив Ігор Артюшенко.

Окупанти з Криму захотіли відновити водопостачання з річки Дніпро:

– «За п’ять років я не почув, щоб там хтось захворів через зневоднення чи помер через те, що не було питної води. Тому коли ми говоримо про соціальний момент, то місцевому населенню на життєзабезпечення води вистачає. Навіть, якщо б і не вистачало, то дійсно визнано, що територія Криму окупована Російською Федерацією, окупант несе відповідальність за забезпечення соціальних та гуманітарних норм, тобто це вже не проблема України. Насправді водопостачання їм потрібно для сільського господарства, військової бази, для українських підприємств, які були “віджаті” за ці п’ять років. Окупантам потрібна українська вода для того, щоб нарощувати економічну та військову міць, якщо ми їм даємо воду, то тоді вже можна патрони видавати…»,сказав Ігор Артюшенко.

Ситуація з приводу інформаційної атаки та рейдерського захоплення телеканалу «Прямий»:

«Зараз йде зачистка інформаційного поля. Якщо наш народ на економічному та військовому фронті зміг захиститися, то в інформаційному полі ми програли»,підкреслив народний обранець.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...