Ігор Артюшенко про державні призначення Зеленського

140

Нарешті президент зможе відійти від першого конверту, в якому звинувачують попередників, і звинувачувати попередників вже буде неможливо, бо це вже його кадри і його відповідальність.

Про це в ефірі телеканалу UA:Перший заявив народний депутат VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

На думку політика кадрові призначення Зеленського нарешті змусять його почати відповідати за те, що відбувається в країні:

Нарешті Президент зможе відійти від першого конверту в якому звинувачують попередників і звинувачувати попередників вже буде не можливо, бо це вже його кадри і його відповідальність. У підтвердження слів, що немає «лави запасних» можу привести приклад. У моїй рідній Запорізькій області призначили 18 голів районних державних адміністрацій , з них 4 це діючі голови РДА, а всі інші це ті, які працювали останні 2-3 роки заступниками в цих РДА . Тобто немає «лави запасних», вони обирають, або з тих, хто є, або хтось був. Щодо призначення нового очільника Харківської ОДА, то добре, що воно сталось. Єдине, що мене застережує, по-перше, те, що новий очільник був адвокатом у справі “рюкзаків Авакова”, а по-друге, читаючи його декларацію дивно бачити, коли в людини там сотні тисяч доларів в біткоїнах і разом з дружиною під триста тисяч доларів у готівці, і при цьому немає доходів за минулий рік і немає грошей на банківських рахунках,зазначив Ігор Артюшенко.

– Пане Ігорю, скажіть будь ласка, ось Ви казали про те, що уже свої люди і відповідно апелювати до попередників не вдасться так? Насправді у Зеленського «свої люди» чи це ті, хто був і кого можна було призначити?

Важко відповідати на це питання. Аналізуючи його склад парламенту склад фракції Слуг, звичайно там зовсім різні клани і вони між собою займаються внутрішніми конфліктами, ніж з опозиційними партіями, внутрішні конфлікти у пресі вилазять набагато більше та яскравіше. Говорячи про своїх людей, я хотів би бачити відкриті конкурси призначення на посади і це було би набагато правильніше, ніж коли ми, політики, громадські активісти, журналісти дізнаємося про призначення кадру виключно тоді, коли вони сталися. Тобто на етапі якогось конкурсу, конкурсних комісій, яких вже просто нема, хоча були. Зараз їх немає. Голови ОДА призначалися за допомогою конкурсу. Тому коли ми говоримо про державне управління, я би все-таки хотів говорити більше в контексті «своїх людей» не політично, а говорити більше про фаховість людей, бо це державна служба, все-таки це не політики. Це вміння керувати процесами, областями, галузями, а не просто кум, брат сват і я йому довіряю, тобто потрібні конкурси, щоб суспільство бачило,наголосив Ігор Артюшенко.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...