Кандидат у народні депутати Валерій Прозапас запрошує виборців до парку Яланського

446
Кандидат у народні депутати, що балотуватиметься по 76 виборчому окрузі Валерій Прозапас запрошує усіх на  бесіду до парку Яланського. Перша зустріч повинна відбутися вже у цю неділю, 23 червня о 17:00.

Валерій Прозапас має намір розказати виборцям про себе та поділитися планами стосовно вирішення проблем у місті. Також кандидат запрошує долучитися всіх, хто може допомогти з організацією кампанії та знайомства з людьми. Він також повідомив, що доступ до комунальних ЗМІ та зовнішньої реклами буде заблокованим, оскільки по місту, ледь не на кожному стовбі наклеїли обличчя заводських чиновників. Один з них Анатолій Пустоваров, заради його обличчя вчора відрізали половину молодої липи. Він як і Прозапас балотуватиметься також по 76 окрузі.

“Отже, документи в ЦВК.
Без 5 хвилин кандидат по 76 округу (Хортицький та Вознесенівський райони) – і як обіцяв звертаюсь по допомогу:

1. Доступ до місцевого телебачення та зовнішньої реклами буде обмежено на користь чергових пацанів з Горлівки, тому в кого є можливість надати площу для розміщення плакатів, встановлення інформаційних щитів, та навіть просто розмістити прапор на балконі тощо – прошу повідомити деталі в лічку.
Щось мало стало останнім часом наших прапорів.

2. Потрібні люди, готові допомогти “в полі”. Часу обмаль, сам я фізично не встигну розповісти про себе і свої плани щодо міста 160 тисячам людей округу, фб читають не всі, тому якщо хтось візьметься допомогти в цьому – це буде дуже доречно.
Як мінімум якщо ви з цього округу і довіряєте мені – розкажіть сусідам і знайомим, що альтернатива безкінечним заєзжим парашутістам є.
Для початку всім, хто хоче допомогти, підтримати, або просто послухати мене – пропоную зустрітися в неділю, 23 червня о 17.00 в хорошому місці – біля парку Яланського з боку проспекту.
Про всяк випадок лишаю контактний номер і електронку: 050 454 68 77, prozapas@ukr.net – тільки дуже прошу турбувати по справі.

4 . На день виборів для чесного підрахунку голосів та недопущення вкидів потрібні спостерігачі, багато.
Хто готовий буде допомогти в цьому – пропоную подавати анкети на сайті “Справи Громад”, це найкоротший шлях швидко зареєструватися в статусі спостерігача.

5. Грошей збирати не буду, і нікого не проситиму цього робити від свого імені, майте на увазі.
Ніби планує проводити краудфандінг ГО “Справа Громад”, від якої я пройшов праймеріз – про те повідомлю окремо.

Поки все.
Репост, будь ласка.
Давайте знову продемонструємо на що здатні краплі в океані.

Картинка для привертання уваги, очі сховав бо застудив невчасно ліве, блін.”

загрузка...