Климпуш-Цинцадзе пояснила причину її недопуску на саміт Україна-ЄС

537

Віце-прем’єра з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванну Климпуш-Цинцадзе не пустили на саміт Україна-ЄС, який проходить сьогодні, 8 липня, у Києві.

Про це вона повідомила коментарі “Прямому”.

“Це вперше, коли профільний віце-прем’єр, який відповідає за координацію всієї роботи з європейської і євроатлантичної інтеграції не бере участі у саміті. Це четвертий саміт. І я вперше не є там присутня, хоча всі документи, які будуть там ухвалюватись були опрацьовані із залученням мене особисто, урядового офісу з питань координації європейської та євроатлантичної інтеграції. Ні мене, ні очільниці офісу там не має”,наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Климпуш-Цинцадзе зазначила, що за 40 хвилин до неї ніхто не вийшов.

“Охоронці сказали, що мене немає в списках. Знаєте, у мене є всі підстави вважати, що це саботаж такий і якісь неформальні консультації провів прем’єр Гройсман і вирішив виключити мене з цієї делегації, бо в попередніх списках я була. Я вважаю, що це значить, що прем’єр не зацікавлений в подальшому зближені України та ЄС. Нова команда офісу президента не встигла розібратись як працюють ці механізми. В результаті вони стають заручниками цих низьких ігор, які затіялись з боку очільника уряду”,додала вона.

Джерело: Прямий

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...