Медики Запорізької області отримали захисні костюми від Фонду Порошенка

223

Фонд Порошенка та корпорація ROSHEN придбали для Запорізької області ще 500 захисних костюмів.

Вчора по 50 комплектів вже отримали лікарні Запоріжжя (НП « Міська лікарня №7 Запорізької міської ради»), Бердянська (КНП Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»), Приморська (КП «Приморська центральна районна лікарня Приморської районної ради») та Мелітополя (КУ «ТМО «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування ТА ШМД «ММР ЗО»).

Всі костюми сертифіковані, виготовлені за сучасними технологіями. Високу якість захисних костюмів одразу оцінили лікарі, які приймали допомогу від Фонду Порошенка.

 

– Потрібна тканина певної якості, вона має бути водонепроникна, повинна бути легка. А ці костюми дуже гарної якості, в них можна працювати чотири години, вони пропускають повітря, тому що чотири години пропрацювати в гумовому одязі дуже важко. В цих костюмах комфортно працювати, – зазначила завідуюча мелітопольської інфекційної лікарні Тетяна Лобанова.

Найвищу оцінку захисним костюмам надав і директор КП  «Бердянське територіальне медичне об’єднання» Дмитро Єгоров. В квітні його медзаклад отримав відремонтовані апарати ШВЛ від Фонду Порошенка, тому про якість допомоги від Фонду Дмитро Єгоров говорив вже спираючись на досвід роботи.

 

– Неможливо переоцінити допомогу, яку надає Фонд Порошенка. Нещодавно ми отримали апарати штучної вентиляції легенів експертного класу, якими можна сміливо «дихати» важкого пацієнта і з COVID-19, і, при необхідності, з іншими діагнозами.

І засоби захисту. Перший обов’язок керівника – це забезпечення засобами захисту медичний персоналу. Велика подяка Фонду Петра Порошенка , – сказав Дмитро Єгоров.

Однострої біозахисту медикам передали народна депутатка України Марія Іонова разом з партійцями Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність». Політикиня розповіла, як команда «Європейської Солідарності» допомагає українцям боротися з пандемією.

 

– На початку пандемії команда «Європейської Солідарності» організувала такий собі волонтерський хаб, усі наші громадські організації, молодіжна, «Справа громад», підприємці активно долучилися до боротьби з епідемією. За місяць результати справді нас тішать, нам вдалося роздати більш ніж 300 тисяч захисних масок, полагодити близько 40 апаратів ШВЛ, а нещодавно фонд родини Порошенків закупив 130 тисяч захисних костюмів для медиків. Як ви знаєте, є спеціалізований інформаційних портал, де ми дивимося яка лікарня як забезпечена. Відповідно до цього команда робить аналіз та визначає міру необхідності у кожному конкретному медичному закладі, – наголосила Марія Іонова.

Найближчими днями партійці «Європейської Солідарності» доставлять решту допомоги медзакладам регіону.

 

– Один комплект захисного костюма для медиків коштує в районі 800 гривень,  –  зазначив народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко, – Раніше ми вже передали 100 костюмів до Запорізької обласної інфекційної лікарні, яка є головною в боротьбі з коронавірусом. Це було близько 2 тижні тому. Також коштом фонду нам вдалося відремонтувати 3 апарати ШВЛ опорної лікарні Бердянська. Костюми, які привезли цього разу ми розподілили серед 8 лікарень області, в тому числі для Дитячої лікарні №5 м. Запоріжжя та Пологового будинку №4, – розповів парламентар.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...