За добу в області зареєстровано всього два нових випадки захворювання на коронавірус

165
Фотоілюстрація

Протягом останніх днів області, включно із Запоріжжям, виявляли за добу від 10-20 заражених коронавірусом Covid-19.

За інформацією лабораторного центру МОЗ, зареєстровано 2 випадки захворювання на COVID-19. Всі вони виявленні в місті Запоріжжі. Одужало 7 осіб, летальних не реєструвалося.

Усього в області зареєстровано 287 випадків, 28 серед яких – діти, та 56 – медики.
Поширення коронавірусу по області: м. Запоріжжя – 202, м. Бердянськ – 5, м. Мелітополь – 33, м. Енергодар – 15, м. Токмак – 3, Мелітопольський р-н –8, Запорізький – 6, Оріхівський – 7, Пологівський – 1, Новомиколаївський р-н – 1, К-Дніпровський – 1, Василівський – 3, Якимівський – 1, Михайлівський – 1.

Усього одужало та виписано 86 хворих. З початку пандемії в області зареєстровано 5 летальних випадків: м. Мелітополь та Запорізькій р-н — чоловіки віком понад 60 років, мали супутні хронічні захворювання; м. Бердянськ — жінка 93 років, м. Запоріжжя – жінка 78 років, м. Енергодар – жінка 81 років, мали супутні хронічні серцево-судинні патології.

Нагадаємо, що в одному з гуртожитків, який знаходиться в Олександрівському районі у 16 осіб виявили коронавірус. Всі вони знаходять на лікуванні. Також, в коронавірус виявлено в медичної працівниці, яка проживає в гуртожитку Заводського районі. Її відправили на лікування. Всі хто живе з нею на одному поверху, мають знаходитися на самоізоляції. У «Запорізькому дитячому будинку-інтернаті» ЗОР у 7-річної дитини виявили коронавірус. Вихованця госпіталізували до інфекційної клінічної лікарні.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...