Мешканець Запорізької області, звільнений з російського полону зустрівся з Іриною Геращенко

853

Про зустріч із звільненим з російського полону Євгеном Пановим написала у себе на сторінці співголова фракції “Європейська солідарність”, народний депутат Ірина Геращенко.

Геращенко зазначила, що це важлива зустріч і вона мріяла познайомитись з Євгеном:

– “Я подякувала Жені за мужність , і передала слова вдячності його родині, мамі , брату, які весь цей час боролися і за нього , і за інших бранців Кремля. Маємо довести до кінця ще одну спільну історію – прийняти закон про статус заручників, військовополонених і політв‘язнів. Про це говорили також. Й про російський телевізор, де нас малюють колючишими за Едуарда, й про багато різних інших важливих речей. Ще раз дякую всім причетним до звільнення наших. Велике щастя, що вони на волі. Й дай Бог привітати на свободі всіх бранців Кремля”,написала Ірина Геращенко.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Ще одна дуже важлива зустріч, про яку мріяла. Євген Панов , політв‘язень Кремля. Познайомилася з Женею в реалі, познайомила його з кактусом Едуардом. А якщо серйозно, то я подякувала Жені за мужність , і передала слова вдячності його родині, мамі , брату, які весь цей час боролися і за нього , і за інших бранців Кремля. Маємо довести до кінця ще одну спільну історію – прийняти закон про статус заручників, військовополонених і політв‘язнів. Про це говорили також. Й про російський телевізор, де нас малюють колючишими за Едуарда, й про багато різних інших важливих речей. Ще раз дякую всім причетним до звільнення наших. Велике щастя, що вони на волі. Й дай Бог привітати на свободі всіх бранців Кремля.

Публикация от Iryna Gerashchenko (@iryna.gerashchenko)

Довідка: Водій-електромеханік Запорізької ТЕС. У 2014 році після анексії Криму Росією і початку війни на Донбасі пішов у місцеву Самооборону, потім – на фронт, через рік демобілізувався. Далі працював на атомній електростанції. У 2015 році став членом енергодарського міськвиконкому. Був одним із лідерів Самооборони Енергодару, а в 2016 році став керівником ГО “Енергодарське об’єднання – захисники України”.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...