Ми можемо втратити міжнародну підтримку – Ігор Артюшенко

217

Через недолугу дипломатію ми можемо втратити підтримку.

Про це у ток-шоу “Великий марафон” заявив народний депутат VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Ігор Артюшенко.

Він висловив свої думки стосовно звільнення Курта Волкера, який довгий час підтримував нашу державу, та який займав посаду спеціального представника Державного департаменту США в Україні:

– Декілька місяців тому новобраний президент Зеленський поїхав купатися в Чорне море у Одесі, а спецпредставник Держдепу США чомусь поїхав на Схід України… На мою думку це і є той лакмусовий папірець, який якраз показує чи зацікавлене, спроможне керівництво держави взагалі гідно реагувати на зовнішню російську агресію, вибудовувати плани реагування на цю агресію. Коли Волкер приїздить в зону конфлікту, звичайно, що вище керівництво держави має бути з ним. Це потрібно для того, щоб надати інформацію, сформувати правильну думку тому, що цей спецпредставник поїде потім в США, на перші трибуни світу розказувати, що відбувається в Україні. Проте замість того, щоб робити ці дії, президент нашої країни відпочиває.

Ігор Артюшенко зазначив, що на звільнення Волкера потрібно дивитись в особливому контексті:

Внутрішній скандал, пов’язаний з Байденом і можливим впливом України на передвиборчий процес у США, виник у результаті вкрай непрофесійної нашої дипломатії. Зараз з кожним кроком підтримка для України все зменшується і зменшується. Що я маю на увазі? П’ять років вибудовувалась двопалатна підтримка України США, тобто підтримка і демократів, і республіканців. Сьогоднішнім конфліктом з Байденом показу те, що республіканці, м’яко кажучи, не будуть нас любити, бо через телефонну розмову почався процес імпічменту. Демократи теж, бо наш президент сказав про те, що “у мене буде стовідсотково мій Генпрокурор” , який заведе «потрібні» кримінальні справи на сина Байдена. В результаті через цю недолугу дипломатію, ми можемо втрати міжнародну підтримку,підкреслив Ігор Артюшенко.

Політик зауважив, що занепокоєний відставкою Волкера, через те, що спецпредставника держдепу США в Україні взагалі може не бути:

Надії тільки на власні сили, але легше перемагати тоді, коли у нас багато союзників у всьому світі, які так само нас підтримують. Загрозою для України є те, що я не впевнений, що буде хтось на місце Курта Волкера тому що можливо це вигідно Дональду Трампу. Він заявив, що можливо нехай Росія повернеться в G8… Одна справа, коли є спецпризначенець по Україні, який так само на всіх світових трибунах та світовій пресі доносить правду про російську агресію і про те, що відбувається на Донбасі, а інша справа, якщо взагалі не буде нікого, хто про це принаймні зможе сказати. Я сподіваюсь на краще, що буде спецпредставник і він буде не менш патріотичним ніж Курт Волкер. Але я все одно наголошую, що зрадити, або перемогти ми можемо тільки самі! – підсумував Ігор Артюшенко.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...