На Україну насувається циклон, які області захопить?

45

Потужний циклон на півночі завтра махатиме хвостами атмосферних фронтів, зумовлюючи там же, на півночі, дощі та сильний вітер. Навіть сніг вже з`явиться, наприклад, у Норвегії. Домахається одним фронтом цей циклон і до нас – повідомляє синоптик Наталка Діденко.

Сьогодні в Україні невеликі дощі пройдуть – див. на карті – в західних областях, центральних, місцями на Півдні (окрім Криму та півдня Одещини) та на Сході.
Північна частина України у вівторок опиниться у сухому повітрі, хіба що вздовж північного кордону щось трохи покапає.

Температура повітря знизиться, бо ми ж будемо в тилу холодного фронту – вдень очікується +13+18 градусів, тепліше, традиційно, на Півдні та південному сході, +19+25 градусів.
Холодніше відчутно стає у нічні години: найближчої ночі передбачається +6+12 градусів, на Півдні до +15 градусів. Вітер – з північного заходу, заходу, помірний, часом до сильного.

У Києві 17-го вересня буде без опадів, але похолодає проти сьогоднішнього дня, вдень не вище +18 градусів. Очікується поривчастий західний вітер, одягайтеся відповідно.

Надалі прохолодна погода в Україні домінуватиме, проходитимуть дощі, вітер переважатиме рвучкий чи й сильний, у другій половині тижня вночі на Півночі, північному сході та Заході, якщо будуть прояснення, ймовірні невеликі заморозки.
Хто мандруватиме Карпатами – точно беріть пуховики.

За цими явищами в межах України будемо особливо ретельно стежити – уточнення в наступних щоденних прогнозах.

Як бачите, погода буде така собі, на любителя. Але теорію відносності ще ніхто не спростовував – поговоримо про це в кінці листопада-на початку грудня.
Бо поки що все одно – ще тепла чорнобривцева осінь)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...