На Запоріжжі бійці Національної гвардії розпочали самостійне патрулювання

451

На вулицях міста Запоріжжя та області самостійні піші наряди та автопатрулі Національної гвардії України охоронятимуть публічну безпеку та порядок. Військові працюватимуть у тісній взаємодії з поліцейськими.

З 1 серпня, з  метою посилення заходів  щодо охорони громадського порядку, оперативного реагування на повідомлення про кримінальні правопорушення, недопущення дестабілізації оперативної обстановки, учинення протиправних дій до несення служби в складі самостійних нарядів залучені військовослужбовці Національної гвардії України.

З метою координації дій із керівниками груп, задіяних на забезпечення публічної безпеки і порядку під час проведення заходу проведено нараду та інструктаж. До присутніх керівництвом ГУНП в Запорізькій області доведено основні вимоги до несення служби, націлено на пильність та миттєве реагування на всі можливі порушення й суворе дотримання законодавства України.

Бійці Національної гвардії України заступили на несення служби у складі самостійних нарядів в містах Мелітополь, Бердянськ та Енергодар загальною кількістю більше 180 чоловік, які перед початком несення служби пройшли цільовий інструктаж.

А в місті Запоріжжя військовослужбовці розпочали патрулювання під час проведення футбольного матчу 2-го кваліфікаційного раунду з Європи між командами «Зоря» (Луганськ, Україна) та «Будучность» (Подгориця, Чорногорія) на стадіоні «Славутич – Арена».

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...