Необхідно показати єдність: Петро Порошенко привітав Зеленського з перемогою на виборах

277

Чинний глава держави Петро Порошенко зателефонував Володимиру Зеленському і привітав його з офіційними результатами виборів, які сьогодні оголосила Центральна виборча комісія.

Про це Петро Порошенко повідомив у Facebook.

“Зараз ми маємо продемонструвати усім нашим партнерам єдину українську позицію в той час, коли роздаванням російських паспортів на окупованих територіях Кремль здійснює черговий етап гібридної війни проти України. В такий спосіб Путін готує обгрунтування нового витка військової агресії під приводом нібито захисту прав громадян Росії”,наголосив він.

Порошенко зауважив, що Російська Федерація заслуговує на істотне посилення санкцій проти неї.

“Це питання буде головним, чому присвячу останні тижні своїх президентських повноважень. Але продовжити і завершити вирішення цієї проблеми – це вже відповідальність нового президента. Тому вважаю, що ми мали би скоординувати наші зусилля”,додав він.

Порошенко та Зеленський під час телефонної розмови домовилися зустрітися найближчим часом.

“Суперництво на виборах залишилося в минулому. Ми не маємо дати Путіну жодного шансу скористатися перехідним періодом в Україні, нашим демократичним процесом передачі влади. Розраховую, така позиція знайде підтримку і у обраного Президента”, – наголосив Порошенко.

Центральна виборча комісія 30 квітня оголосила результати другого туру президентських виборів. Переміг у виборах президента у другому турі Володимир Зеленський.

 

загрузка...