Головна Головне Петро Порошенко 17 липня у Страсбурзі зустрінеться з новообранами депутатами Європарламенту та...

Петро Порошенко 17 липня у Страсбурзі зустрінеться з новообранами депутатами Європарламенту та лідерами європейських партій

1627
Лідер “Європейської Солідарності” отримав спеціальне запрошення – провести низку міжнародних зустрічей.

Лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко 17 липня у Страсбурзі зустрінеться з новообраними депутатами Європарламенту та лідерами європейських партій.

Прес-служба “Європейської Солідарності” повідомляє, що протягом усіх днів до завершення виборчої кампанії, включно з вихідними, лідер партії Петро Порошенко разом з представниками своєї команди – кандидатами у народні депутати від “Європейської Солідарності” – перебувають у щоденному виборчому турі, графік якого був узгоджений заздалегідь.

Зокрема, графік Петра Порошенка передбачає його візит до Страсбурга (Франція) 17 липня, оскільки саме в ці дні Європейський парламент обиратиме керівництво Європейського Союзу.

Лідер “Європейської Солідарності” отримав спеціальне запрошення провести низку міжнародних зустрічей, які готувалися також заздалегідь. В ході зустрічей з новообраними членами Європарламенту та іншими політичними лідерами п’ятий президент України має намір обговорити питання щодо продовження санкційної політики Євросоюзу стосовно Російської Федерації, а також питання необхідності формування розширеної спеціальної спостережної комісії ЄП, яка займатиметься моніторингом порушення прав кримських татар в окупованому Криму.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...