Петро Порошенко привітав запоріжців з Днем міста та Днем українського козацтва!

155
П’ятий Президент України Перо Порошенко привітав мешканців Запоріжжя одразу з двома важливими святами – Днем міста та Днем українського козацтва.
Він нагадав у своєму привітанні про славетність цього краю та історичну важливість для України.
Петро Олексійович нагадав про подвиги козаків та сучасних запоріжців, котрі в 2014 році прогнали російських найманців із запорізької землі і не дали змоги піднімати у Запоріжжі триколори.
Вітаю славетне Запоріжжя з Днем міста та Днем українського козацтва!
З давніх часів Запоріжжя було колискою українських козаків, батьківщиною козацької вольниці. Цей дух зберігся і досі на острові Хортиця – саме тут кожного року урочисто святкують і День козацтва, і День захисника України.
Запоріжжя – місто з унікальною багатовіковою історією. Місто, що народжувало героїв, чиї подвиги оспівувалися у піснях та легендах. А ще – це місто неймовірних дніпровських краєвидів та людей з козацьким характером, які увібрали всю силу та міць від своїх предків.
6 років тому Запоріжжю випало стати форпостом у боротьбі з «русскім міром». Запоріжці, не бажаючи бачити у своєму місті триколор, дали гідну відсіч ворогу. Зараз у команді «Європейської Солідарності» у Запоріжжі справжні патріоти, волонтери, військові, для яких Україна – понад усе. Впевнений, з такою командою ми обов’язково переможемо, як перемогли тоді – у 2014-му.
Щиро вітаю зі святом усіх жителів запорізького краю! Бажаю примножувати славу вашого міста та розвивати його, а його мешканцям – миру, здоров’я та добробуту! – написав Петро Порошенко. 
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...