Петро Порошенко проголосував на виборах Президента

421

Чинний президент України Петро Порошенко проголосував на виборах президента України 21 квітня.

Після голосування президент виступив перед журналістами, трансляцію вів “Прямий”.

“Перш за все, я хочу всіх привітати з сьогоднішнім великим святом. Ті, хто святкує з християн сьогодні Великдень, я вітаю зі святом світлового Воскресіння Христового, і ті, хто сьогодні святкує Вхід Господній в Єрусалим. Ми щойно зі всією родиною повернулися зі Служби Божою. Отримали величезну наснагу і натхнення від молитви спільної і підтримки людей. І рівно рік тому, на Великдень 18 року, ми розпочали фінальну стадію переговорів з Його Всесвятістю Вселенським патріархом щодо отримання Томосу для Православної церкви України. І сьогодні ми маємо православну церкву, визнану Вселенським патріархатом і Вселенським православ’ям.

Щодо виборів я хочу сказати, що я пишаюся тим, як цього року в Україні організовані вибори. Ми маємо вільне волевиявлення громадян. Ми маємо захищену демократичну традицію. І саме це і характеризує Україну як європейську державу. Тому що за ці 5 років ми зробили величезний прогрес в інтеграції і поверненні нашої держави і нашої нації до родини європейських народів”,наголосив Порошенко.

Президент переконаний, що під час цих виборів ми маємо зробити все можливе для того, щоб наш прогрес в європейській і, головне, в євроатлантичній інтеграції не був зупинений.

“І ми навіть не уповільнили шлях наших реформ – реформ європейських, реформ євроатлантичних. І дуже важливо, щоб під час голосування керувалися розумом, бо не смішно. Спочатку може бути трошки смішно і весело, але потім, щоб не було боляче. Дуже важливо, щоб сьогодні під час цього голосування Україна захистила ті надбання, які були зроблені за попередні 5 років. І не важливе прізвище того, хто буде обраний. Надзвичайно важливі стратегія і шлях, яким нація і держава буде продовжувати рухатися. І дуже важливо не втратити країни. І цей вибір аж ніяк не менш важливий, ніж той, що ми зробили в 14-му”,розповів Порошенко.

Нагадаємо, у першому турі жоден з кандидатів не набрав 50%+1 голос, тож сьогодні українцям доведеться обирати між двома лідерами першого туру: чинним президентом країни Петром Порошенком і шоуменом Володимиром Зеленським.

Джерело: Прямий

загрузка...