Петро Порошенко в зоні ООС познайомився з запорізьким ентузіастом і волонтером Ігорем Ященко

342
Фото: instagram.com/poroshenkopetro

П’ятий президент України, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко з колегами по партії відвідали Луганщину: Кремінна – Рубіжне – Станиця Луганська – Донеччину: Торецьк – Авдіівка – Карлівка – Курахово. Про знайомство з запорізьким ентузіастом і волонтером політик написав у себе на сторінці: 

“Знайомтеся, це запорізький ентузіаст і волонтер Ігор Ященко, якому належить ідея прекрасного проекту «ТриЗуб дентал».  «ТриЗуб дентал» – це стоматологічний сервіс для бійців з передової, який безкоштовно лікує зуби військовослужбовцям ЗСУ, добровольцям і волонтерам. Звертаються по допомогу і місцеві. Ігор каже – справжні українці завжди допоможуть тим, в кого болить.

Бойові стоматологи проекту “ТриЗуб дентал” базуються в селі Карлівка Донецької області, але у разі потреби виїжджають на місце до тих бійців, хто не може покинути свої позиції – просто на фронт. Мав честь залишити відбиток долоні поруч із долонями неймовірних людей – лікарів, які приїжджали сюди волонтерити. 4 роки. Майже 2 сотні лікарів. 6 станцій для лікування. Понад 30 тисяч врятованих посмішок наших героїв. Пишаюся і захоплююся!”, – написав політик.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Знайомтеся, це запорізький ентузіаст і волонтер Ігор Ященко, якому належить ідея прекрасного проекту «ТриЗуб дентал». ⠀ ⠀ «ТриЗуб дентал» – це стоматологічний сервіс для бійців з передової, який безкоштовно лікує зуби військовослужбовцям ЗСУ, добровольцям і волонтерам. Звертаються по допомогу і місцеві. Ігор каже – справжні українці завжди допоможуть тим, в кого болить. Бойові стоматологи проекту “ТриЗуб дентал” базуються в селі Карлівка Донецької області, але у разі потреби виїжджають на місце до тих бійців, хто не може покинути свої позиції – просто на фронт. Мав честь залишити відбиток долоні поруч із долонями неймовірних людей – лікарів, які приїжджали сюди волонтерити. 4 роки. Майже 2 сотні лікарів. 6 станцій для лікування. Понад 30 тисяч врятованих посмішок наших героїв. Пишаюся і захоплююся!

Публикация от Петро Порошенко (@poroshenkopetro)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...