Петро Порошенко виграв суд проти телекомпанії ВВС у Лондоні

178

Британський мовник зобов’язався вибачитися за оприлюднену неправдиву інформацію про те, що український Президент нібито давав хабар за організацію зустрічі з Трампом. Цей позов був першим в міжнародній практиці, коли чинний глава держави судиться із ВВС. Телеканал також матиме виплатити компенсацію Петру Порошенку у розмірі в кілька десятків тисяч фунтів стерлінгів. Ці гроші, кажуть у Президента, він задекларує і передасть на благодійність.

“Коли ВВС публікує важливу історію, то це широко публікується по всьому світу. Неможливо прорахувати, скільки публікацій на цю тему з’являлось. Це великий скандал. Корупція Дональда Трампа через Петра Порошенка. Я думаю, що ВВС зараз намагається врятувати свою репутацію” – коментує Грехем Аткінс, адвокат.

“З багатьох міркувань те фейкове твердження не можна було залишати без юридичної уваги. На сьогоднішній день ми маємо виграний процес. Буде виплачена Порошенку компенсація за шкоду, заподіяну його репутації. І я уповноважений заявити, що коли ця компенсація надійде, Порошенко пожертвує її на благодійні цілі – зазначив Олег Медведєв, політичний консультант.

 

загрузка...