Петро Порошенко зустрівся з делегацією США на чолі з Куртом Волкером – про що говорили

139

Спеціальний посланник США відзначив, що останні п’ять років були найбільш продуктивними за всі роки незалежності як для розбудови держави, так і для зміцнення партнерства між Україною та Сполученими Штатами.

Голова партії “Європейська солідарність”, п’ятий президент України Петро Порошенко зустрівся з делегацією США на чолі зі спеціальним посланником США по Україні Куртом Волкером. Про це йдеться на сайті “Європейської солідарності“.

Петро Порошенко подякував за високу оцінку Сполученими Штатами рівня демократичності і вільної конкуренції на президентських та позачергових парламентських виборах в Україні.

Спеціальний посланник США наголосив, що останні п’ять років були найбільш продуктивними за всі роки незалежності як для розбудови держави, так і для зміцнення партнерства між Україною та Сполученими Штатами.

П’ятий президент України також відзначив тверду підтримку Вашингтону в питанні відновлення суверенітету і територіальної цілісності України та протидії агресії Росії. Як голова “Європейської солідарності” він запевнив, що його партія буде і надалі захищати національні інтереси України.

Петро Порошенко засудив невиконання Росією наказу Міжнародного трибуналу з морського права з вимогою негайно звільнити 24 українських моряків та повернути Україні три військові кораблі. Це підтверджує необхідність подальшого тиску на Москву через ухвалення “азовського пакету” санкцій.

Сторони скоординували кроки з протидії будівництву “Північного потоку-2”.

Крім того, Петро Порошенко закликав використати нагоду грудневого саміту НАТО у Лондоні для предметної дискусії щодо надання Україні ПДЧ. Наша держава де-факто відіграє роль східного форпосту НАТО та трансатлантичного світу, і це є важливим аргументом на користь відповідниї дискусій і рішення. Окремо було обговорено питання надання Україні статусу головного союзника США поза межами НАТО.

До того ж, лідер “ЄС” привернув увагу спеціального представника США на зростаючу загрозу російського капіталу в українських медіа. Відзначено необхідність захисту свободи ЗМІ в Україні в умовах тиску на них із боку нової влади.

Під час зустрічі було також обговорено питання продовження консолідованих зусиль у втіленні необхідних реформ в Україні, передусім у боротьбі з корупцією. Висловлено застереження проти останніх рішень із ознаками політично вмотивованих переслідувань, які можуть мати негативні міжнародні наслідки для України.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...