Поліція має декілька версій розстрілу чиновника на Запоріжжі

216

Поліція розглядає декілька версій вбивства 42 річного заступника Якимівської ОТГ. Розслідування справи ще встиг прокоментувати тепер вже еск-голова запорізької поліції Сергій Клмісаров. НА той час він ще був при виконанні обов’язків, пізніше представили нового голову.

Сергій Комісаров повідомив, що слідчо-оперативна група вже закінчила працювати на місці події. Тіло загиблого направлено на судово-медичну експертизу. До вечора експерти встановлять характер вогнепальних поранень, їхню кількість та яке саме з них спричинило смерть.

«Нам відомі прикмети злочинця від очевидців. Злочинець з місця події тікав, використовуючи автомобіль, який потім знайшли згорілим. Також знайшли очевидців, які бачили, як горів автомобіль. Це дало нам більш якісну інформацію щодо можливого його переслідування. Зараз в області введено поліцейську операцію відповідного рівня», – зазначив Сергій Князєв.

Нагадаємо, сьогодні, 18 вересня стало відомо, що заступника голови Якимівської ОТГ Дмитра Кирилова вбито.

У Якимівці біля будівлі селищної ради був убитий заступник голови Якимівської ОТГ Дмитро Кирилов. Жителі Якимівки, що стали очевидцями розправи, почали розповідати подробиці події.

За словами очевидців, нападник на Дмитра Кирилова добивав жертву пострілами в упор.

Читайте також: У Запоріжжі в автобус з пасажирами врізався тягач

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...