Порошенко: ми не будемо співпрацювати в майбутньому парламенті з популістами і шанувальниками “русского мира”

376

Партія “Європейська Солідарність” точно не буде співпрацювати в парламенті наступного скликання з політичними силами, які сповідують популізм або ідеї повернення України до “русского мира”.

Про це повідомив лідер партії Петро Порошенко, передає прес-служба “Європейської солідарності”.

“З ким я не бачу співробітництво” Європейської Солідарності “в майбутній Верховній Раді? Я не бачу співпраці з представниками “русского мира”, тому що всі п’ять років ми боролися з тим, щоб Україна йшла до Європи і захистилася від агресії “русского мира”. Ми не бачимо співпраці з популістами, тому що популізм як ракова пухлина знищує майбутнє України порожніми невиконаними обіцянками. І ми не бачимо свого співробітництва з дилетантами, які навіть не знають, про що вони говорять, намагаючись на сьогоднішній день вчитися управляти государс твом за рахунок держави”, підкреслив Порошенко.

“З будь-якими політичними силами, які не тільки задекларували, але і реалізують позицію європейської інтеграції, євроатлантичної інтеграції, – ми точно будемо співпрацювати”,зазначив лідер партії.

Він також нагадав, що за 28 років ідею європейської інтеграції України декларували багато політичних сил і діячів, які так нічого для цього і не зробили. “Я пишаюся тим, що за оцінками незалежних іноземних експертів за останні 5 років ми зробили більше реформ в Україні і більше для європейської інтеграції, ніж за попередні чверть століття. Ми знаємо і вміємо це робити. Ми, якщо хочете, путівник, GPS навігатор, який точно вкаже напрямок і розповість, що і коли треба робити, щоб не зупинити рух реформ. Хто хоче до нас приєднатися – ласкаво просимо “,сказав Петро Порошенко.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...