У приміщенні Пологівської центральної районної лікарні Запорізької області облаштовано склад боєприпасів. «Асвабадітелі» таким чином «асвабаждають».
За інформацією Головного управління розвідки Міноборони України, персоналу в цій лікарні забороняють надавати медичні послуги місцевому населенню.
Нагадаємо, російська еліта розглядає варіанти усунення путіна. Мова йде про отруєння, раптову хворобу або нещасний випадок. Алігархічна верхівка ладна на будь які методи. Більш того, вже знають ім’я наступника.
Як вже повідомляв «Форпост», щонайменше 217 дітей загинули в Україні через збройну агресію росії.
За інформацією Офіса генерального прокурора, понад 610 дітей постраждали в Україні внаслідок збройної агресії російської федерації.
Лише за офіційними даними станом на ранок 28 квітня число жертв-дітей — 217 та 393 — поранених.
Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.
Найбільше постраждало дітей у Донецькій області — 129, Київській — 114, Харківській — 93, Чернігівській — 66, Херсонській — 44, Миколаївській — 43, Луганській — 37, Запорізькій — 27, Сумській — 17, у м.Києві — 16.
1508 закладів освіти пошкоджено внаслідок щоденних бомбардувань та обстрілів українських міст і сіл збройними силами РФ. При цьому 102 з них зруйновано повністю.
Як повідомляв «Форпост», запорізькі лікарі врятували хлопчика з пробитим російською кулею кишківником. Вони майже місяць боролися за життя 4-річного хлопчика, але такі змогли його врятувати.
Як розповів «Форпосту» головний лікар Запорізької обласної дитячої лікарні Юрій Борзенко, хлопчика привезли до лікарні у 20-х числах березня з району, де точилися бойові дії.
«Він мав дуже важке кульове ураження. У нього був пробитий кишківник у 8 місцях! Оперували його майже 4 години, стан його був дуже важкий. Прогнози щодо подальшого стану дитини, ми не давали. Кілька тижнів хлопчик перебував у реанімації, але днями його стан покращився та його перевели в інше відділення», — повідомив Юрій Борзенко.
За словами лікаря, діти страждають від вибухів, кульових чи осколкових поранень, опіків. Крім того, маленькі пацієнти мають психологічні травми. Тому крім лікарів, з діточками працюють психологи.
«Після лікування в нашій лікарні, постраждалих дітей перевозять до більш безпечних місць — лікарень Дніпра, Львова та Німеччини. Наразі у нас медичну допомогу отримуюють четверо дітей, які постраждали від військових дій», — каже Юрій Борзенко.