Що думає Запоріжжя про 100 днів роботи Зеленського

923

Більшість мешканців Запоріжжя не можуть сказати, що конкретно зробив президент Зеленський за перші 100 днів на посаді глави держави. Про це повідомляє “Прямий”.

Думки запоріжців з приводу ста днів президентства Зеленського розділилися. Явна ейфорія від нового очільника держави вже минула, деякі навіть говорять, що шкодують що віддали голос за цього кандидата. Інші відзначають відкритість і простоту в  розмові президента. Але, чимало запоріжців діяльність Зеленського характеризують лише одним словом – “ніяк”.

Більше ніж десять опитаних запоріжців не можуть конкретизувати, що саме зробив за свої перші 100 днів новообраний президент у зовнішній чи внутрішній політиці, або в якийсь конкретній галузі

“Перші сто днів Зеленського хочу оцінити у розрізі святкування Дня Незалежності України. На мою думку заміна традиційного параду на грошові виплати учасникам АТО і ООС, є невдалими. Виплати захисникам нашої держави повинні відбуватись не у рамках якихось свят, а бути систематичними”,зазначила мешканка Запоріжжя Марина.

“Нічого негативного не бачу, як і позитивного. Поки що нема про що говорити.”зауважив інший житель міста.

“Все, що я бачу не викликає у мене не те що довіри, про повагу я вже мовчу, а викликає якесь обережно-парадоксальне відчуття”,сказала Ольга, яка також проживає у Запоріжжі.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...