Сьома міська лікарня Запоріжжя отримає завтра захисні костюми для лікарів

229

Сьома міська лікарня Запоріжжя, яка належить до медичних закладів, куди можуть госпіталізовувати хворих на коронавірусну хворобу пацієнтів завтра отримає захисні костюми для медиків від Фонду Петра Порошенка.

Передати допомогу для захисту запорізьких лікарів приїде народна депутатка фракції політичної партії “Європейська Солідарність” Марія Іонова.

Загалом, Запорізька область отримала сьогодні від згаданого Фонду 500 сертифікованих захисних костюмів,  їх розподілять між 10 лікарнями в області. У списку на отримання посилок: КНП « Міська лікарня №7 Запорізької міської ради» а також лікарні в Бердянську (КНП Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»), Приморську (КП «Приморська центральна районна лікарня Приморської районної ради») та Мелітополі (КУ «ТМО «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування ТА ШМД «ММР ЗО»).

Також у черговій посилці п’ятого президента були 450 коробок з продуктами та ліками для малозахищених сімей. Патійці “Європейської Соліданості” вже затра доставлять допомогу людям, які залишали зайвки на сайті  v2020.org.ua.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...