Артюшенко: Арешт Пашинського – це безпосередній факт політичного замовлення

66

В ефірі програми “Інфодень” народний депутат України VІІІ, голова Запорізької територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Ігор Артюшенко обговорив актуальні політичні події.

– Справа Сергія Пашинського, якого суд на 6 діб затримав. Що відбулось і чому він за ґратами?

– Ми маємо безпосередній факт політичного замовлення. Де діє вибіркове правосуддя, і звичайно це ганебно для усієї правоохоронної системи. Настільки демонізовані образи створюються нашими засобами масової інформації. Бо коли правоохоронна система починає вибіркове правосуддя, то народ в переважній своїй більшості, на жаль, не звертає увагу саме за, що судять людину, а навішують на неї все, що було у медійному просторі. Я точно не є прихильником Пашинського, ми відносно з ним знайомі, але як громадянин України, я чув про різні корупційні речі. Тепер ми маємо факт, що його засуджують без права внесення застави за самооборонурозповів Ігор Артюшенко.

– Епоха постправа?

– Якщо у нас президент Зеленський у публічній розмові з Трампом каже, що в нього стовідсотково свій Генпрокурор, у нього своє СБУ, Портнова чи його ДБР. Виходить, була б людина, а справа знайдеться. Тобто ми маємо справу з політичною розправою, коли пан Пашинський перейшов дорогу пану Портнову в першу чергу через закон про спецконфіскацію майна, а тепер відбувається політична помста, щодо Пашинського і про це він пишу у себе на сторінці, – наголосив нардеп.

– Судова реформа по-українські:

– Аналізуючи нашу каденцію за п’ять років скажу, що є речі, за які я безпосередньо гордий. Серед них – те, що ми зробили від децентраліації до декомунізації. А є речі, які не допрацювали через багато чинників. Через те, що десь невистачало голосів…Тому судова реформа – це наша помилка і я це визнаю, розуміючи, що до кінця ми її не довели – сказав Ігор Артюшенко.

Дивіться повний випуск програми:

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...