До Запоріжжя завітав Дмитро Чекалкін, щоб підтримати представників «Європейської Солідарності»

1477

4 липня о 17.00 на площі Маяковського дипломат, шоумен, перекладач та колишній військовий Дмитро Чекалкін разом з кандидатами у народні депутати від політичної партії «Європейська Солідарність» по округу № 77 Андрієм Хімічевим та по округу №76 від партії «Європейської Солідарності» Валерієм Прозапасом поспілкувалися з жителями міста.

Дмитро Чекалкін пояснив, чому потрібно підтримати «Європейську Солідарність» навівши приклад з власного життя:

«У Коломойського були фінансові важелі для того, щоб вплинути на Зеленського зіграти зрештою цю роль, яка на сьогодні є небезпечною для нашої держави тому, що її намагаються розтягнути на 95 кварталів і повторити цей досвід, який у нас був 100 років тому. Я чому так сприймаю це близько до серця? Тому, що з 11 дітей мого прадіда, після подій сторічної давнини в живих залишилося лише троє. Ці троє, які лишилися, залишилися на боці цієї “червоної навали”, вони прокляли свого батька і відмовилися від нього…назвавши його експлуататором і буржуєм, коли забрали його маєток. Вони самі пройшли через заслання, концтабори, через катування в Києві у Жовтневому Палаці, який стоїть над Майданом. Тому я не хочу, щоб моїх родичів та чотирьох дітей не спіткала така доля. Скажу один відомий вислів: «Бійтеся байдужих, саме з їхньої мовчазної згоди відбуваються найбільші злочини на цій землі» − тому я щиро вас прошу не бути байдужими та підтримати моїх товаришів Валерія Прозапаса, Андрія Хімічева та команду однодумців – команду партії “Європейська Солідарність”. Слава Україні!»зазначив Дмитро Чекалкін.

Ветеран АТО Валерій Прозапас вирішив нагадати, що у Запоріжжі добре знають українську мову:

«На днях я почув від пана Богдана, що ніби українська мова розповсюджена тільки в трьох областях. Якось спонтанно виникла думка, переконати та показати, що це не так. Тому, перед цим ми завітали в Книгарню «Є» і придбали книжки. Я пропоную діточкам розповісти віршик чи відповісти на питання та отримати подарунок»зазначив Валерій Прозапас.

Під час заходу залюбки діти та дорослі розповідали вірші українською мовою, дехто зачитував власні твори і за це вони отримали сюрпризи у вигляді книжок.

Нагадаємо, що сьогодні 5 липня, о 18.30 в коворкінгу на пр. Соборному, 24 пан Дмитро для всіх бажаючих розкриє секрети успішних публічних виступів та розповість як підсилити комунікаційні навички, відповість на питання.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...