Форум ГО «Солідарна Справа Громад» за участі Петра Порошенка

0
Поділилося
1
Переглядів

П’ятий президент України Петро Порошенко бере участь у форумі «Солідарна СПРАВА громад».

Пряму трансляцію веде телеканал «5 канал».

«Нова Україна потребує нової політики. Ці люди, які сьогодні зібралися на Форумі Громадської організації «Солідарна Справа Громад», тут для того, аби творити нову українську політику»,заявив Петро Порошенко під час свого виступу на форумі.

«Я цілком розумію бажання нового Президента мати нову Верховну Раду. Однак, є Конституція, і демократія – це процедура і порядок. Інакше – хаос. Указ нового Президента про розпуск ВР – абсолютно неконституційний!», заявив Порошенко.

«Не зважаючи на нашу позицію, що на порушеннях Конституції не можна будувати державу, наша політична сила з перших секунд ухвалила рішення брати участь у виборах до ВР. Політик, який боїться виборів, — не політик. І ми не боїмося виборів, хоч у нас попереду важка робота в опозиції»,наголосив п’ятий президент України Петро Порошенко.

«Ключ до об’єднання і перемоги – це оновлена партія, з оновленим керівництвом, з величезним представництвом громадськості, волонтерів, добровольців. Людей, які здатні діяти ефективно в нових умовах»,також зазначив Порошенко.

 

загрузка...
Next Post
Загрузка...
Погода