В ефірі програми «Інформаційний вечір» говорили про найважливіші події в країні. Гостем студії став народний депутат України VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.
Справи про узурпацію влади (Заява Романа Труби зі звинуваченнями оточення Петра Порошенка в намірі звільнити його за допомогою КС):
— Мені цікаво, це пан Труба сам придумав чи йому Портнов написав? Дуже дивно, коли спочатку все з’являється у телеграм каналі біглого Портнова. Дивно, коли правоохоронні органи фактично роблять, те що раніше заявив Портнов, притому публічно заявив. Щодо узурпації влади нами у 2014 році, так можна договоритися, що це була не Революція Гідності, а якийсь «госпереворот». Те, що нам власне і кажуть в першу чергу російські ЗМІ і всі їхні сателіти про те, що Майдан — це змова чи то США чи когось ще, і це не є поривом українського народу, який подолав і примусив втекти з країни людину, яка пограбувала і закликала ввести війська і розпочала війну в Україні. Тому якщо я буду чути вже від нової влади подібну риторику, то в мене будуть виникати зустрічні запитання. Коли я бачу зв’язку Портнов + ДБР – це вже дивно… Якщо ми не обралися демократичним шляхом у владу, давайте тоді спитаємо у всіх міжнародних інституцій починаючи від USA і закінчуючи Європейським парламентом про те, що у нас вибори були не чесні у 2014 році, де тоді хоч одне виборче порушення? Нас же обирали на виборах. По Гримчаку, ДБР, Портнову можна підсумувати однією тезою — з весни ми бачимо на бордах «весна прийде саджати будемо». Вже літо закінчується, треба показувати якісь дії, бо ми розуміємо, що треба народу дати те, що обіцяли «хліба і зрєліщ» — сказав Ігор Артюшенко.
— Чого хочуть виборці?
— Я не заздрю новому скликанню. Спочатку високий рейтинг у партії влади, потім коли вона починає щось робити у будь-якого рішення з, являються противники і прихильники. «Нульову декларацію» ми намагалися прийняти у 2015 році, була вкрай негативна кампанія проти того, що це ж «погані» депутати хочуть, щоб бабуся з матрацу дістала гроші, а потім їх у неї хтось вкраде і тому ця ініціатива була загублена, якраз тому, що переважна більшість суспільства сказала «нє, нє, нє, ми поганій державі свої гроші не покажемо, не для того ми їх ховали». Я хотів би побажати прийняття необхідних рішень, бо це якраз ті рішення, які дадуть змогу рухатися країні вперед — та ж сама приватизація державних, збиткових підприємств, ринок землі та багато чого. Інше питання — наскільки це сприйме суспільство? Виходячи з сьогоднішньої соціології це якраз буде садити рейтинг новообраної влади, і тут я хотів би, щоб не попалися на цей гачок, коли побачивши, що рейтинг починає падати, вони почнуть займатися популізмом. Тому що тоді це знищить державу. У нової влади є 254 голоси, а у нас, коли ми починали робити якраз необхідні речі, але не популістичні, у нас голосів не вистачало, бо всі повтікали з коаліції у 2015 році. Вони сказали: «Нам потрібен рейтинг, а не там щось, тому ми усі будемо казати про зубожіння та геноцид» — наголосив Ігор Артюшенко.