Ігор Артюшенко – про критичну ситуацію в країні

69
Скріншот з відео

Те, що зараз відбувається на зовнішньому і внутрішньополітичному фронті, в геополітиці і на Донбасі – або наслідки дилетантства і невігластва нової влади і особисто пана Зеленського, або під виглядом невігластва і дилетантства реалізується чіткий сценарій: якщо ми говоримо про геополітику розсваритися зі всіма друзями-країнами і капітулювати, тобто прийняти мир на російських умовах.

Про це в ток-шоу “Прямий ефір” з Миколою Вереснем заявив народний депутат VIII скликання Ігор Артюшенко.

Якщо говорити про план Штайнмайєра, то тут виникає питання: якби якийсь засіб масової інформації (не український) не опублікував текст, написаний російською мовою і підписаний Кучмою, чи дізналось би українське суспільство про таку домовленість в Мінську?,наголосив нардеп.

Ігор Артюшенко розповів про можливий розвиток “формули Штайнмаєра”:

Чи пан Зеленський перелякавшись цього спротиву, що почав робити український народ в тому числі в цю неділю, зрозумів, що українці не будуть капітулювати на російських умовах і тому він швидко відіграє назад, або просто «замилює очі» та збирається в Нормандському форматі підписати якраз капітуляцію і ми цього не знаємо. На це ще раз накладається питання того, що зараз організовується таке «турне» по Україні з першими особами держави, і я точно знаю, що у п’ятницю в Запоріжжі в ОДА будуть збирати те, що називається «партхозактив», який буде переконувати про те, що план Штайнмаєра – це добре, і ніякої капітуляції не буде. І звичайно це відбуватиметься під оплески і підняті руки. А потім в ЗМІ напишуть: У Запоріжжі підтримали мирний план Зеленського, хоча ніхто його ніхто не знає, – зазначив політик.

Повний випуск ток-шоу дивіться тут:

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...