Ніна Южаніна у Запоріжжі: Шлях в Європейський Союз – це єдиний шлях, яким має рухатися країна

195

Вчора Запоріжжя з робочим візитом відвідала народний депутат України, голова Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна. Політикиня провела зустріч з представниками бізнесу.

Ніна Южаніна разом з кандидатом в народні депутати по мажоритарному округу № 76 від партії “Європейська Солідарність” ветераном АТО, підприємцем Валерієм Прозапасом та кандидатом в народні депутати одномандатному окрузі № 75 від партії “Європейська Солідарність”, директором ТОВ “Віконда-Запоріжжя” Миколою Бєлим обговорили перспективи розвитку країни і задачі, які стоять перед партією.

–  Ми пішли європейським шляхом ще з Революції Гідності, бо в Європі краще жити. Шлях в ЄС – це єдиний шлях, яким має рухатися країна. Європейські зміни ми почали впроваджувати в кожну галузь українського законодавства. І більшість з цих змін не була сприйнята суспільством, не була зрозумілою суспільством, бо всім хотілося отримати швидший результат і іншою ціною. Ціна європейських стандартів одна: наше сприйняття і наполеглива робота кожного з нас. У дев’ятому скликанні партія «Європейська Солідарність» буде працювати виключно з глибоким розумінням всього того, що розпочато, і для того, щоб не дати все це зневілювати і піти зворотнім шляхом,сказала Ніна Южаніна.

Під час зустрічі вона розповіла про свою роботу у фракції БПП та подальші кроки оновленої партії «Європейска Солідарність»:

–  Я горда тим, що я була у фракції БПП усі п’ять років, я горда з тим, що я зараз продовжую працювати і піду в парламент з Петром Олексійовичем Порошенком, і я думаю, що лише наше глибоке розуміння багатьох питань допоможе нам втримати нових людей від неадекватних кроків. Для того, щоб в подальшому був розвиток саме для вашого міста та регіону ми будемо підтримувати і плідно працювати з депутатами, які балотуються по мажоритарних округах, і не стидаються взяти на себе логотип «Європейської Солідарності» ми будемо з ними працювати,розповіла депутатка.

Кандидат в народні депутати  Микола Бєлий розповів про позитивні зміни для бізнесу, які відбулися за останні п’ять років:

–  Дійсно, в системі оподаткування, в підході до роботи з підприємцями багато чого змінилося на краще. Зокрема, це  електронний кабінет, де все прозоро і відкриторозповів Микола Бєлий.

Кандидат в народні депутати Валерій Прозапас розділив думку однопартійця:

–  Мені, як підприємцю, за останні роки працювати стало легше –  реформа децентралізації дала нам можливості заробляти більше. Біда в тому, що зараз величезний ресурс направлений на дискредитацію цих змін… Зміни відбулися фактичні, а ментальні − ще ні. Я мав останні п’ять років відношення до армії, я прекрасно розумію, що без податків армії не буде тому, що армія − це споживач. Всі роки, починаючи з 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, коли я потрапляв на збори та навчання, я бачив лише покращення,  – наголосив Валерій Прозапас.

Фото: Forpost

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...