Президент призначив полковника Кривоноса заступником секретаря РНБОУ

73

Президент призначив заступником голови РНБО бойового полковника Сергія Кривоноса. Він замінить на посаді фігуранта корупційного скандалу Олега Гладковського.

Кривонос відомий серед військових своєю принциповою позицією щодо корупції в армії. У 2014-му полковник керував захистом військового аеродрому у Краматорську – тоді його підлеглі провели двадцять днів без води і електрики, харчуючись самими сухпайками, але аеродром відстояли, і жоден з майже двохсот бійців під його командуванням не загинув. До останнього часу Кривонос був заступником командувача ССО. Під час представлення новий заступник голови РНБО назвав розкрадачів армії щурами і висловив переконання, що вони будуть належним чином покарані.

“Дуже важлива ваша характеристика – це є абсолютна нетерпимість до корупції. І це є моє президентське доручення. Нульова толерантність до корупції. І щоб ми рішучими діями робили все можливе для того, щоби захистити армію, захистити оборонний комплекс від будь-яких проявів нападів або недовіри” – зазначив Глава держави.

“Я приложу максимум зусиль, щоб унеможливити прояви корупції, мародерства в армії. І ті підлі щури, які намагаються або намагалися розкрасти армію, розкрасти нашу державу, я впевнений, вони будуть покарані” – Сергій Кривонос, заступник голови РНБО.

Фото: president.gov.ua

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...