Головна Головне Запорізький офіцер запасу: “Команда президента створила ілюзію, з якої ми всі на...

Запорізький офіцер запасу: “Команда президента створила ілюзію, з якої ми всі на 6-му році війни повинні виповзати ціною життів”

433

У ефірі 5 телеканалу ветеран АТО, офіцер запасу Валерій Прозапас розповів, що Зеленський за інерцією мусить продовжувати свою передвиборчу матрицю “надо перестать стрелять”, але тепер він зіштовхнувся з реальністю.

Президенту України Зеленському потрібно ставати державником і змінювати свій менталітет, інакше “швидким кроком” може бути тільки поступка Росії, про це під час ефіру заявив ветеран АТО.

“Зеленський щиро хоче миру, він щиро хоче, щоб люди перестали гинути, але проблема в тому, що він не носій державного менталітету. Його опонент – Путін – імперець, і це державний менталітет: він буде вбивати, посилати своїх людей на смерть, ніякі вмовляння, ніякі поступки на нього не подіють”, – пояснив Валерій  Прозапас.

За його словами, Зеленський за інерцією мусить продовжувати свою передвиборчу матрицю “надо перестать стрелять”.

“Але зараз він зіштовхнувся з реальністю. Швидким кроком може бути тільки поступка Росії. Або другий крок – різко підіймати свій менталітет, досвід, бажання до державного рівня. Стати державником і зрозуміти, що такі люди, як Путін, не хочуть миру”,наголосив офіцер запасу.

І додав: “Є дуже серйозний момент – це 73%. І тепер ми вся заручники цієї ситуації: вони створили ілюзію, а тепер нам всім потрібно на 6-му році війни з цієї ілюзії виповзати ціною крові”.

Нагадаємо, 6 серпня в результаті обстрілу в зоні Операції Об’єднаних сил 4 українських військовослужбовців загинули.

Джерело: 5 канал.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...