Транспортний колапс у Запоріжжі – подробиці

774

У Запоріжжі стався транспортний колапс: через ремонт дороги на дамбі ДніпроГЕСу місто завмерло в масштабних заторах. Так, в розпал дня затори розтягнулися майже на два кілометри, і на переїзд з одного берега на інший водії витрачають не менше години.

Ремонт дорожнього покриття розпочали посеред літа – кілька тижнів тому перекрили рух на двох смугах з чотирьох. Відтоді в години пік тут і на ще одному мосту через Дніпро виникають величезні затори. Десятки людей переходять дамбу пішки, а дехто їде на велосипедах.

“Як вийде, якщо транспорт нормально буде, то з греблі поїду … Ну, буває, пішки”,розповіла одна з мешканок Запоріжжя.

“Тому що затори, з моменту заторів пересів на велосипед, а так разом з ними стояв годинами в заторах”,зізнався інший житель міста.

Водночас, запорожці постійно спізнюються на роботу, а вечорами годинами повертаються додому.

Водночас, мерія спробували знайти вихід із ситуації і запустила “пасажирську переправу” – чиновники домовилися з адміністрацією порту та орендували теплохід. Витрати – тисяча гривень на один рейс – покривають з міського бюджету.

На Дніпрі – жодних заторів, а переправа за допомогою катера триває близько 20 хвилин, і вона безкоштовна. Перші пасажири, яких сьогодні нарахували близько десяти, були в захваті – на теплоході вони вже давненько не плавали.

“У минулому столітті, коли ще Дніпром була нормальна навігація, тож заодно і романтика”,згадав житель Запоріжжя Андрій Абрамов.

“Це просто кайф, не знаю, як далі там очікують маршрутки і як встигнути на роботу, але пробний такий варіант сьогодні подивимося, але це просто класно”,додала запоріжанка Олена Златова.

На теплоході – 200 місць, він буде ходити двічі на день, вранці і ввечері. Якщо пасажирів буде більше, дадуть ще одне судно, а рейси стануть частішими, запевнили в мерії.

Нового мосту людям варто чекати ще півтора місяці – ремонт дороги на греблі триватиме до середини жовтня.

Джерело: ukr.segodnya.ua

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...