У “Мотор Січ” готували диверсію і постачали продукцію до Росії, – СБУ

552
Служба безпеки України почала досудове розслідування у справі про можливу підготовку диверсії і державну зраду на підприємстві “Мотор Січ”.

Про це повідомляє “Радіо Свобода“, посилаючись на інформацію пресслужби відомства.

В СБУ заявили про підготовку на українському підприємстві диверсії з метою руйнування “Мотор Січ” як важливого об’єкта. Згідно з даними СБУ, розслідування стосується ймовірного постачання продукції заводу представникам Росії.

“Здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні за ознаками злочинів, передбачених частиною 1 статті 14, статтею 113 та частиною 1 статті 111 Кримінального кодексу України, а саме за фактом готування до вчинення диверсії – дій, спрямованих на руйнування акціонерного товариства “Мотор Січ” як об’єкта, який має важливе народногосподарське та оборонне значення, а також надання представниками АТ “Мотор Січ” допомоги Російській Федерації в проведенні підривної діяльності проти України шляхом поставки продукціі військового призначення та подвійного використання”,розповіли в спецслужбі.

Інші деталі СБУ розкривати відмовилася, посилаючись на норми Кримінально-процесуального кодексу про неприпустимість розголошення даних.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...