У Запоріжжі над підозрюваним у причетності до загибелі спецпризначенців оголошена перерва

425

20 вересня колегія суддів Запорізького апеляційного суду оголосила перерву на тиждень у справі Миколи Бутрименка, підозрюваного в причетності до загибелі спецпризначенців на Донбасі в 2014 році. Про це повідомляє Радіо Свобода.

З клопотанням про це під час засідання до судів звернувся захисник обвинуваченого, який просив додатковий час для ознайомлення з матеріалами негласних розшукових дій. Прокурор та адвокат постраждалих проти цього заперечували, зазначаючи, що захисник Бутрименка мав можливість ознайомитися з матеріалами справи раніше. Втім суд задовільнив клопотання.

Підтримати постраждалих та їхні родини до суду у Запоріжжі прийшли волонтери та ветерани збройного конфлікту на Донбасі. Один з ветеранів написав допис з приводу судового процесу:

“На засіданні опрелюдненно телефонні розмови сина тої п@дли, які зроблені вже після затримання Бутрименко: “…Не треба їх було (військових ЗСУ) взагалі брати в полони, одразу треба…” Це все, що потрібно знати про цих виродків. Наступне засідання через тиждень”,йдеться у повідомлені.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...