У Запоріжжі почався суд над чоловіком, який знімав порно з 4 річною дівчинкою

312

В Запоріжжі розпочато судовий розгляд справи щодо 24-річного мешканця, котрий здійснював створення та розповсюдження дитячої порнографії

За результатами плідної роботи Відділу протидії кіберзлочинам в Запорізькій області та Запорізької місцевої прокуратури №3 зібрані достатні докази причетності громадянина до вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 153 КК України, що передбачає відповідальність за вчинення дій сексуального характеру, не пов’язаних із проникненням в тіло іншої особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її добровільної згоди та кримінальних правопорушень передбачених ч.ч. 4,5 ст. 301 КК України, що передбачає відповідальність за розповсюдження зображень, відеопродукції порнографічного характеру, що містять дитячу порнографію.
У ході досудового розслідування встановлено, що вищезазначені злочинні дії вчинено по відношенню до малолітньої дівчинки 2015 року народження.
У вересні досудове розслідування закінчено шляхом направлення до суду обвинувального акту за ч.4 ст. 153, ч.4,5 ст. 301 КК України.
Наразі обвинувальний акт призначено до розгляду, обвинуваченому продовжено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...