У Запоріжжі відбудеться акція #Захисти_Україну

280

Завтра, 19 вересня о 19:00 на Майдані Героїв відбудеться акція #Захисти_Україну. 

Новообрана влада Зеленського збирається офіційно на міжнародному рівні за формулою Штайнмаєра капітулювати і піти на всі умови, які пропонує нам РФ,а саме:

1. Україна спеціальним законом надає на 5 років політичну та економічну автономію Донбасу.
2. Проводяться місцеві вибори без роззброєння бойовиків і виведення російських військ.
3. Україна оголошує амністію всім бойовикам.
4. Україна платить соціалку і відновлює зруйновану інфраструктуру за свої кошти.
5. На наступний день після виборів Росія починає передавати Україні контроль над кордоном і виводити свої війська (ми розуміємо, що цього не відбудеться).

Це може призвести до повної втрати сувернітету України та легалізацію терористичних проросійських структур, які розповсюдяться не тільки на теритоорії окупованих ОРДЛО,але й на всій території України. Дії, які хоче вчинити так званий”президент Зеленський”( як людина,яка на сьогодні відповідає за зовнішню політику та оборону) підпадає під Кримінального кодексу України державна зрада – це діяння, діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітету, територіальній недоторканності, обороноздатності або державній безпеці України: перехід на бік ворога у воєнний час або в бойовій обстановці, шпигунство, подання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги у проведенні підривної діяльності проти України. Таким чином, імплементація формули Штайнмаєра владою є державною зрадою.

Ми – громадяни України, проукраїнська громадськість Запоріжжя вимагаємо від нової влади – НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ПІДПИСУВАТИ капітуляційних угод з Путіним та не імплементувати формулу Штайнмаєра та закликаємо дотримуватися проукраїнської зовнішньої політики стосовно врегулювання війни на Донбасі, а саме:

1. Повне і стале припинення бойових дій.2. Виведення російських військ, роззброєння незаконних формувань.
3. Передача кордону Україні, або миротворцям ООН і ОБСЄ, з подальшою передачею Україні.
4. Лише після цього проведення виборів за українським законодавством.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...