У Запоріжжі відбувся чемпіонат України з кіокушин карате (KWF)

118

У Запоріжжі, 27 квітня відбувся чемпіонат України з кіокушин карате (KWF-kyokushin world federation ) в розділі «Куміте» серед юнаків та дівчат (12-13, 14-15 років), юніорів та юніорок (16-17 років).

У чемпіонаті прийняли участь спортсмени організацій карате Запорізької, Миколаївської, Дніпропетровської, Полтавської, Харківської областей. Загальна кількість спортсменів до 17 років 450.

«Запорізька область відзначає 80 річний ювілей у цьому році, тож проведення такого роду заходів є почесною і відповідальною місією. Проведення такого рівня змагань є важливим для розвитку спорту в регіоні так і в Україні. В кожному спортивному клубі є талановиті спортсмени, вважаю основною метою створення умов для підготовки спортсменів є реалізація їх потенціалу на чемпіонатах України, Європи, світу. Хочу подякувати управлінню молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА за допомогу в організації змагання, партнерам ЗОАКК, Спілці вірмен Запорізької області, спонсорам, керівникам спортивних організацій, головному тренеру Національної збірної Володимиру Прядко за участь у змаганнях, суддям»,президент Запорізької обласної асоціації Кіокушинкай Карате Сергій Петренко.

Партнер організації та проведення чемпіонату – Запорізька обласна асоціація Кіокушинкай карате.

загрузка...