У Запоріжжі відбувся ювілейний фестиваль консервації

142
У Запоріжжі 14-15 вересня проходить всеукраїнський фестиваль домашньої консервації, в якому беруть участь 80 організацій. Про це повідомляє Укрінформ.

«З кожним роком учасників стає все більше. Це ювілейний п’ятий фестиваль. Приїхали учасники з Полтави, Дніпра, Харкова, Тернополя – всього представлено 8 областей. Зареєстровано 80 організацій — це 200 — 250 окремих учасників. Традиційно маємо 7 локацій»,розповів один з організаторів фестивалю.

За його словами, багато учасників виросли разом з фестивалем. Адже ще 5 років тому в деяких не було обладнання, фудкортів й навіть назв, а сьогодні — вони стали брендами.

Обов’язкова умова участі у фестивалі – передати у фонд заходу мінімум п’ять кілограмів “закаток”. Потім зібрану консервацію віддадуть на благодійні потреби, частина «поїде» до українських військових в зону проведення ООС.

“На першому фестивалі у 2015 році було зібрано понад 800 кг закаток. На другому — встановили офіційний рекорд України, зібравши 1762 кг 100 г домашньої консервації для благодійних потреб. За п’ять років проведення фестивалю було зібрано понад 5 тонн “народних закаток”,додали організатори.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...